Як замовити послугу

Якщо потрібна допомога з текстом

Ви надсилаєте на digital.redaktor@gmail.com файл із текстом (doc, docx, pdf) чи посилання на документ у «Google Docs» (у «Google Docs» працюю з текстами обсягом до 40 тис. знаків із пробілами).

Ми з вами обговорюємо проєкт (під час листування або телефоном) та узгоджуємо, що саме треба зробити (наприклад, виправити помилки, уніфікувати терміни, скоротити).

По завершенні роботи, якщо в мене будуть запитання, ми опрацьовуємо їх, якщо запитань немає — я одразу відправляю фінальну редакцію. У «Word» та «Google Docs» можна побачити всі зроблені мною правки. У pdf правки позначаю в коментарях.

Якщо потрібна консультація

Ви надсилаєте на digital.redaktor@gmail.com запитання, пов’язані з процесом роботи над книгою. Ми призначаємо відеозустріч, і я готую матеріали, щоб на зустрічі детально розібрати ваші запитання.

Оплата замовлення

Якщо вас влаштовують ціна й термін виконання замовлення, я надсилаю рахунок із платіжними реквізитами для внесення передоплати (перший платіж — 50% від ціни замовлення).

Розпочинаю роботу тільки після передоплати.

Остаточна оплата — після отримання від мене всіх файлів із виконаною роботою або, якщо ви замовляли консультацію, після завершення відеозустрічі.

Комісію банку за переказ коштів оплачує замовник.

Як оплатити рахунок

Первинні документи

Працюю як ФОП 3-ї групи на єдиному податку.

Усім замовникам, у тому числі фізичним особам, надсилаю бриф, акт приймання-передачі наданих послуг і рахунок. Ознайомитися з Публічним договором (Договором публічної оферти) про надання послуг у видавничій сфері можна тут.

Для юридичних осіб готую повний пакет первинних документів: Публічний договір (Договір публічної оферти) про надання послуг у видавничій сфері, акт приймання-передачі наданих послуг і рахунок.

Пересилання паперових документів через «Нову пошту» оплачує відправник (тобто доставку документів по черзі оплачують обидві сторони).

Для обміну документами в електронній формі використовую сервіс vchasno.ua. Також можемо обмінюватися документами в електронній формі через електронну пошту.