Умови використання кукі сайтом digital-redaktor.com.ua

Дата останньої редакції: 29 січня 2023 року

Залишаючись на цьому Сайті, ви погоджуєтеся з нашими умовами використання кукі.

Кукі являють собою невеликі текстові файли, які розміщуються на комп’ютері або іншому пристрої користувача при відвідуванні ним Сайту.

Кукі необхідні для коректної роботи Сайту та збирання статистичної інформації. Використання кукі безпечно для відвідувача Сайту. Неможливо отримати особисту інформацію, наприклад, номери телефонів або адреси електронної пошти, за допомогою файлів кукі. Тому вони не використовуються для прямого маркетингу, наприклад, поштового спаму.

Які бувають кукі?

Кукі, які використовуються на Сайті, можна розділити на дві категорії.

До першої належать технічні кукі, без яких Сайт не буде коректно працювати. Технічні кукі потрібні для таких цілей:

  • читання налаштувань браузера, щоб екран відвідувача відтворював Сайт найкращим чином;
  • ідентифікації браузера відвідувача при вході в систему, щоб йому не доводилося знову реєструватися на Сайті;
  • виявлення спроб шахрайства, наприклад, кількох невдалих спроб входу в систему.

Наприклад, якщо ви залишаєте коментар на нашому Сайті, ви можете ввімкнути збереження свого імені та електронної адреси ту файлах cookie. Завдяки цьому вам не потрібно буде повторно заповнювати ці дані, коли ви залишатимете наступний коментар. Такі файли cookie зберігатимуться 1 рік.

До другої категорії належать кукі, які допомагають збирати статистичну інформацію, як відвідувачі взаємодіють із Сайтом. Ця інформація не є ідентифікуючої. Наприклад:

  • скільки людей відвідує Сайт;
  • які сторінки Сайту відвідуються найчастіше.

Ці дані дають змогу оптимізувати і розвивати Сайт для зручності відвідувачів.

Сторонні кукі

На комп’ютер або інший пристрій користувача при відвідуванні ним Сайту можуть бути встановлені кукі іншими сайтами, які запускають вміст на сторінці, яку він переглядає на цьому Сайті (сторонні кукі). Наприклад, таким вмістом є кнопки доступу до соціальних мереж. Це посилання на сайти соціальних мереж, що належать третім особам. Вони можуть фіксувати інформацію про активність користувача в Інтернеті, в тому числі на цьому Сайті.

Збирання, використання та опрацювання даних за допомогою сторонніх кукі відбувається на основі політики конфіденційності відповідних постачальників послуг.

Сайт використовує сторонні кукі таких постачальників послуг:

Іноді на цьому Сайті використовуються сторонні вебсервіси для відображення певних елементів, наприклад, зображень або відео. Ми не можемо перешкоджати збиранню цими сайтами інформації про те, як відвідувач використовує зміст Сайту.

Як відвідувач Сайту може контролювати кукі?

Якщо відвідувач не хоче, щоб Сайт розміщував кукі на його комп’ютері або іншому пристрої, він може відповідним чином налаштувати параметри свого браузера або взагалі відмовитися від відвідування Сайту. Також відвідувач через налаштування свого браузера може видалити будь-який файл кукі, який уже був розміщений. Зверніть увагу, що ці налаштування слід здійснювати для кожного браузера, комп’ютера та іншого пристрою, який використовується відвідувачем Сайту.

Політика адміністрації сайту digital-redaktor.com.ua щодо конфіденційності та захисту персональних даних