Про мене

Привіт, друзі!

Редактор Наталія Ленська

Мене звати Наталія Ленська. Я редакторка нехудожньої літератури і блогерка. Допомагаю незалежним авторам та авторкам, а також освітнім установам готувати до випуску у світ книги, а письменникам і письменницям, які шукають видавництво, — рукописи для подання на розгляд.

Усе моє життя пов’язане з текстами. Читаю для душі, читаю по роботі, навіть іноземне кіно більше люблю дивитися із субтитрами.

Вважаю, що навіть дуже вправним і грамотним письменникам потрібен редактор — професійний читач, доброзичливий критик і досвідчений партнер, який не тільки повиловлює з тексту різноманітні хиби, а й скерує на шляху до випуску у світ.

Я вірю, що кожен автор може знайти саме того редактора, який розумітиме його з півслова, надихатиме на творчість, не виправить зайвого, а навпаки — підтримає в потрібний момент і дасть хорошу пораду.

І кожен редактор насправді хотів би працювати саме з тим автором, з яким у нього один погляд на світ.

Маю дві вищі освіти. Перша — юридична (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), друга — профільна. Фах редактора я опановувала в Українській академії друкарства (м. Львів).

Я серйозно ставлюся до професійного развитку й прагну підтримувати свої навички в актуальному стані, тому регулярно відвідую професійні курси та лекції, на щастя, тепер це можна робити онлайн.

Перш ніж стати незалежним підприємцем, понад 15 років я була штатною коректоркою і редакторкою в різних видавництвах («Варта», «Грамота», «Академвидав», ВЦ «Академія» та ін.), тому знаю вимоги державних стандартів у сфері видавничої справи та всі етапи підготовки видання до друку.

Уже понад 10 років моє хобі — це блогінг. Один із моїх проєктів — «Рецепти Хризантемки». А на цьому сайті є блог для письменників — «Блог диджитал-редакторки».

Серед усіх замовлень перевагу надаю майбутнім книгам. Найбільше мені подобається нонфікшн. Це можуть бути твори з економіки, філософії, права, саморозвитку та психології, мемуари, біографії, травелоги, історії успіху, професійні напрацювання, навчальні та мотиваційні видання тощо.

Якщо вам потрібна моя допомога, буду рада співпраці. Ознайомитися з моїми послугами можна за цим посиланням.

Хочу, щоб у нашому світі хороших книг було більше.

Нові статті в блозі