Про мене

Привіт, друзі!

Редактор Наталія Ленська

Мене звати Наталія Ленська. Я редактор нехудожньої літератури, коректор і блогер. Допомагаю незалежним авторам, експертам, блогерам, підприємцям, освітнім, громадським і бізнес-проєктам писати й готувати до випуску у світ книги та інші матеріали.

Усе моє життя пов’язане з текстами. Читаю для душі, читаю по роботі, навіть іноземне кіно більше люблю дивитися із субтитрами.

Вважаю, що навіть дуже вправним і грамотним письменникам потрібен редактор — професійний читач, доброзичливий критик і досвідчений партнер, який не тільки повиловлює з тексту різноманітні хиби, а й скерує на шляху до випуску у світ.

Я вірю, що кожен автор може знайти саме того редактора, який розумітиме його з півслова, надихатиме на творчість, не виправить нічого зайвого, а навпаки — підтримає в потрібний момент і дасть хорошу пораду.

І кожен редактор насправді хотів би працювати саме з тим автором, з яким у нього один погляд на світ.

Маю дві вищі освіти. Перша — юридична (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), друга — профільна. Фах редактора я опановувала в Українській академії друкарства (м. Львів). Я серйозно ставлюся до професійного развитку й прагну підтримувати свої навички в актуальному стані.

Перш ніж стати незалежним підприємцем, більше 15 років я була штатною коректоркою і редакторкою в різних видавництвах («Варта», «Грамота», «Академвидав», ВЦ «Академія» та ін.), тому знаю вимоги державних стандартів у сфері видавничої справи та всі етапи підготовки видання до друку.

Уже більше 10 років моє хобі — це блогінг. Ось один із моїх проєктів — «Рецепти Хризантемки». А на цьому сайті є блог для письменників — «Блог диджитал-редакторки».

Серед усіх замовлень перевагу надаю майбутнім книгам. Найбільше мені подобається нон-фікшн, тобто нехудожня література: навчальні, науково-популярні, бізнес-видання. Це можуть бути твори з історії та права, економіки й філософії, саморозвитку та психології, мемуари, подорожні нотатки, професійні напрацювання, практичні поради та ін.

Також вичитую матеріали для онлайн-курсів, листи для електронних розсилок, пости в блоги та ін.

Якщо вам потрібна моя допомога, буду рада співпраці. Ознайомитися з моїми послугами можна за цим посиланням.

Хочу, щоб у нашому світі хороших книг було більше.

Нові статті в блозі