Про мене

Привіт! Мене звати Наталія Ленська. Уже 20 років я допомагаю авторам чітко та зрозуміло викладати думки (так, цього року в мене професійний ювілей).

Вважаю, що навіть дуже вправним і грамотним письменникам потрібен редактор — професійний читач, доброзичливий критик і партнер у поліпшенні тексту, зацікавлений в успіху твору не менше, ніж автор.

Перш ніж стати незалежним підприємцем, більше 10 років була штатним коректором і редактором у різних видавництвах («Варта», «Грамота», «Академвидав», ВЦ «Академія» та ін.), тому знаю вимоги державних стандартів у сфері видавничої справи та всі етапи підготовки видання до друку.

Маю дві вищі освіти. Перша — юридична (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), друга — профільна. Фах редактора я опановувала в Українській академії друкарства (м. Львів).

Працюю з текстами різних видів і форматів, але найбільше мені подобається читати нон-фікшн, тобто нехудожню літературу: навчальні, науково-популярні, прикладні видання. Це можуть бути твори з історії та права, економіки й філософії, саморозвитку та психології, мемуари, подорожні нотатки, професійні напрацювання, практичні поради та ін.

Моя мета — підвищити якість публікацій, які виходять у світ, щоб до друкованого слова ставилися з повагою.

Якщо вам потрібна моя допомога, буду рада співпраці. Ознайомитися з моїми послугами можна за цим посиланням.